052-2361090
הרצאות, תיווך עסקי, עולם ערבי, חנות אינטרנטית
גלידת ארד
דוכן של גלידה אמריקאית ויוגורט, המציע את שירותיו לאירועים, הפקות, מסיבות, פסטיבלים, חתונות ומגוון כנסים ואטרקציות המשלבים 'משהו מתוק' למשתתפים. מסיבות, חגים, אירועים, כנסים, פעילויות ואטרקציות רבות, הם רק חלק מהמקומות אליהם גלידת ארד מוזמנת ומגישה את הגלידה האמריקאית שלה. בכל אירוע מוגשת גלידה אמריקאית איכותית על בסיס שמנת, עם סירופים מתוקים, סוכריות זעירות ופתיתי שוקולד. יוגורט איכותי הנמזג מהמכונה, על תוספותיו, אף הוא מוגש על פי הזמנה.
גלידת ארד – הגלידה האמריקאית שמוגשת מיד.
 
התקשרו לצוות גלידת ארד
נייד: 052-2361090 
משרד: 04-9857984 
דוא"ל: erssod@gmail.com
אמרת גלידה אמריקאית – אמרת גלידת ארד
 
גלידת ארד היא חלום קטן ומתוק שהתגשם לו. בילדותי, הייתה בנהריה גלידריה קטנה עם מכונה שהציעה לעוברים ושבים גלידה אמריקאית מהמכונה. מאחר ואהבתי גלידה, ומאחר והייתי להוט לאכול גלידה אמריקאית שהייתה מתוקה מאוד, התאהבתי במוצר זה. המוכר (ג. כ.- שמו שמור אצלי) היה מגיש לי את הגביע עם הגלידה והסירופ תות, אני הייתי משלם לו 12 לירות של פעם, והולך לי לאכול את הגלידה האמריקאית. אכלתי לאט שהיא לא תגמר. וכשהיא נגמרה, כבר הייתי מתכנן איך אני חוסך את ה – 12 לירות לפעם הבאה בה אקנה שוב גלידה אמריקאית בגביע עם סירופ תות. 

לימים, לאחר שבגרתי והתחלתי ללכת עם ילדיי ואשתי לקנות גלידה, סיפרתי להם בהתלהבות של ילד קטן, על  הימים ההם של הגלידה האמריקאית ועל אותו מוכר שהיה מוסיף גם דובדבן מסוכר בשפיץ של הגלידה (הפכתי להיות לקוח קבוע....). הזיכרון המתוק ליווה אותי וחיכה אי שם כחלום להגשמה.

באחד הימים, צדה עיני מודעה של דוכן גלידה (נגרר) למכירה. מיותר לציין כי אחרי כמה שבועות, הוא כבר שינה את שמו לגלידת ארד, והובא אחר כבוד למקומו החדש במתחם ארד גרופ. עם הגעתו לביתו החדש, לא עברו 24 שעות ומיד החל להפיק ולמזוג גלידה אמריקאית עם סירופ, וגם יוגורט עם תוספות.

בזכות ניידות הדוכן, הגלידה נמזגת בקלות ובמהירות בכל אירוע, בחתונות, בחגים, בסיומי שנה, באירועים של מפיקים, ימי גיבוש, פסטיבלים ועוד ועוד.
אוהבים גלידה אמריקאית – התקשרו
ל
גלידת ארד (052-2361090).
 
לקבלת הצעת מחיר והזמנת גלידת ארד לאירוע (מלאו את הטופס):
מגיעה להמתיק את האירוע
לתשלום בכרטיס אשראי עבור הזמנת גלידת ארד
ניתן לשלם בכרטיס אשראי בינלאומי בלבד
* לתשלום (טלפוני) בכרטיס אשראי
שאינו בינלאומי 
התקשרו 052-2361090 או 04-9857984 *
 
ארד גרופ -  טלפון: 052-2361090   |  טלפקס: 04-9857984   |  דוא"ל: erssod@gmail.com  |  כתובת:  קיבוץ עברון , דואר גליל מערבי, 2280800