052-2361090
הרצאות, תיווך עסקי, עולם ערבי, חנות אינטרנטית
טיולי אופניים למשפחות
אופני ארד – מזמינה כל משפחה לטיול אופניים פרטי, במתכונת של השכרת האופניים, והחזרתם לאחר פרק זמן עליו יוסכם מראש. התשלום מראש. במתכונת זו, המשפחה חופשיה לבחור לאן לנסוע לטייל, לקחת את האופניים עמה לנקודת ההתחלה שנבחרה על ידה, לטייל ולהחזיר את האופניים לאחר שסיימה את רכיבתה. ניתן גם לקבל המלצות למקומות יפים אליהם כדאי לרכב כמשפחה. משפחה רוכבת, יכולה לשלב גם התרעננות בקאנטרי גן עברון, לאכול ארוחה בחדר האוכל הקיבוצי, וכמובן לערוך ביקור ותור באחד מהמהקומות המעניינים שבקיבוץ.
טיולי אופניים לקבוצות
אופני ארד – מזמינה כל קבוצה לטיול אופניים מאורגן. תיאום הטיול והתשלום מראש, יכול להיעשות בשתי חלופות:
1) קבלת האופניים בכל נקודת התחלה שתוסכם מראש, וסיום הטיול בכל נקודת סיום שתוגדר מראש.
2) יציאה וחזרה מ/אל מתחם אופני ארד בקיבוץ עברון.
אופני ארד מציעה גם מסלולים מוכרים וידועים מראש, אליהם כדאי לנסוע ולטייל בהם  בדרגות קושי ורכיבה שונות, המותאמים אישית לסוג הרוכבים.
קבוצות המביאות מדריך רכיבה מטעמן, יכולות לשכור את האופניים ולצאת לטיול רכיבה על בסיס מתווה הטיול שלהן.
השכרת אופניים לרוכב/ת ליום רכיבה (או כל חלק זמן אחר במסגרת יום) – 75 ₪.

להזמנת טיולי אופניים בעברון ובסביבה -  
אנא מלא/י את פרטיך:
להזמנה
ניתן להוסיף - סיור מודרך
(בנוסף למחיר השכרת אופניים)
– 300 ₪.

 
טיולי אופניים לזוגות
אופני ארד – מזמינה כל זוג רוכבים לטיול אופניים פרטי, במתכונת של השכרת האופניים, העמסתם על גבי כלי הרכב של הזוג, והחזרתם לאחר פרק זמן עליו יוסכם מראש. התשלום מראש.
במתכונת זו, זוג הרוכבים חופשי לבחור לאן לנסוע לטייל, לקחת את האופניים עמו לנקודת ההתחלה שנבחרה על ידו, לטייל ולהחזיר את האופניים לאחר שסיים את רכיבתו. אופני ארד מציעה גם לזוגות הרוכבים שילוב של ארוחה בחדר האוכל הקיבוצי, והתרעננות בקאנטרי גן עברון.
 
ארד גרופ -  טלפון: 052-2361090   |  טלפקס: 04-9857984   |  דוא"ל: erssod@gmail.com  |  כתובת:  קיבוץ עברון , דואר גליל מערבי, 2280800