052-2361090
הרצאות, תיווך עסקי, עולם ערבי, חנות אינטרנטית
מקצוענים

טיולים אקסלוסיביים באופני הרים ברחבי הגליל המערבי
אופני ארד מציעה מגוון רחב של טיולים אקסלוסיביים על אופני הרים ברחבי הגליל המערבי. הטיולים מתבצעים עם מיטב המדריכים וצוות מקצועי מיומן. צוות המדריכים משלב ידע וניסיון עשיר ביותר בתחום רכיבת האופניים עם  הכרות מעמיקה של השטח.    
הטיולים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 15 רוכבים ובמהלכם פוגשים הרוכבים נופים משגעים, אוכלוסיות מגוונות, חופים אקזוטיים, ערים עתיקות וכמובן נחלים זורמים ויערות למכביר, ברחבי הגליל המערבי. הטיולים נערכים בדגש על היכרות עם ההיסטוריה של האזור, צמחים, ציפורים וחיות בר המייחדות את האזור.
     אופני ארד מציעה טיולים של מס' שעות או טיולים של מס' ימים, המשלבים אירוח באחד מחדרי האירוח הרבים המצויים באזור. למי שלא מגיע עם אופניו הפרטיים, תעמיד אופני ארד את האפשרות להזמין, מבעוד מועד, אופניים ברמה גבוה כולל אופני שיכוך מלא. 
מסלולים מוצעים:
 

מסלולים של מס' שעות


נחל כזיב – מים שופעים כל השנה, מסלול נוח לכל המשפחה, רחצה בבריכות ועצי דולב ענקיים מלווים אותנו כל הדרך שממעל מביט אלינו מבצר המונפורט הנשגב.

מראש הנקרה לעכו  - מסלול נוח לאורך חוף הים, במהלכו נפגוש מפרצים אקזוטיים, טיילת נהדרת וכמובן הדובדבן שבקצפת -  סיום בעכו העתיקה.

דרך נוף הר גמל – דרך נוף החולפת בתוך חורש עבות בואכה הר גמל. נשוב חזרה דרך כרמי הזיתים העתיקים של הכפר ג'וליס ונקנח באחת החומוסיות הנהדרות של כפר יאסיף.

מסלולים של יום ויותר

מנחל כזיב לפארק גורן ועד למאצ'ו פיצ'ו של הגליל – חורש טבעי צפוף, חוות חקלאיות צלבניות, ערים נעלמות ונופי בראשית באחד המסלולים המרתקים והמאתגרים הקיימים בארצנו.

סינגלים בכברי ויחיעם – רכיבה מאתגרת בשלל סינגלים שזה עתה נפרצו במיוחד לרוכבים האוהבים אתגרים, נופים, והרפתקאות על שניים כולל ביקור במבצר יחיעם והאזור.

מים לים – מסלול בן יומיים או שלושה מהים התיכון לים הכנרת. תצפיות מדהימות, ביקור בכפרי הדרוזים, נופי פרא מבית ג'אן, מעיינות מפכים וירידה לכנרת דרך נחל צלמון.

ציפורי וסינגליה –מעל ל- 100 ק"מ של סינגלים בכל הרמות הסובבים את אתר הפסיפסים הנפלא של ציפורי. אלון הגליל, ריש לקיש, שמשית, גבעת אלה ותמרת כל אחד מהם סינגל בפני עצמו ויחד חגיגה של סינגלים משתלבים למסלול מופלא.
השכרת אופניים לרוכב/ת ליום רכיבה (או כל חלק זמן אחר במסגרת יום) – 80 ₪.

להזמנת טיולי אופניים בעברון ובסביבה -  
אנא מלא/י את פרטיך:
להזמנה
ניתן להוסיף - סיור מודרך
(בנוסף למחיר השכרת אופניים)
– 300 ₪.

 
 
ארד גרופ -  טלפון: 052-2361090   |  טלפקס: 04-9857984   |  דוא"ל: erssod@gmail.com  |  כתובת:  קיבוץ עברון , דואר גליל מערבי, 2280800